Paslaugos

Patekote į eismo įvykį? Mūsų partnerių kvalifikuoti specialistai padės rasti efektyviausią sprendimą, kad Jūsų patirti nuostoliai būtų atlyginti.

Dauguma mano, kad sudarius draudimo sutartį, brokerio paslaugos vėl bus reikalingos pasibaigus draudimo sutarčiai. DRAUDIMO PASAULIS Jūsų sudarytas draudimo sutartis toliau administruoja ir prižiūri.

DRAUDIMO PASAULIS komanda teikia profesionalias draudimo tarpininkavimo paslaugas tam, kad užtikrintų visapusišką Jūsų interesų atstovavimą ir palankiausias draudimo sąlygas pritaikytas individualiai Jums.

Sudarėte draudimo sutartį, tačiau įvykio atveju neatnešė norimų rezultatų? Tam, kad išvengtumėte sutartyje esančių spragų – susisiekite su mūsų specialistais, kurie yra suinteresuoti Jūsų gerove.

accident, crash, tree

Transporto žalų administravimas

Įvykus eismo įvykiui, suteikiame visą reikalingą informaciją bei konsultuojame su tai susijusiais klausimais. Siekiant, kad Jums būtų kuo mažiau rūpesčių, siūlome žalų administravimą patikėti mūsų partneriams – šios srities specialistams.

Draudimo sutarčių administravimas

Draudimo sutarties galiojimo metu, mes informuojame ir primename savo klientams apie eilinių draudimo įmokų mokėjimą, pasibaigiančias draudimo sutartis. Taip pat, suteikiame pagalbą performuojant, papildant, nutraukiant ar sudarant naujas draudimo sutartis. Visuomet deriname sąlygas tarp draudiko ir kliento ir sudarius sutartį garantuojame operatyvų draudimo polisų pristatymą.

Draudimo tarpininkavimo paslaugos

Mūsų profesionalų komanda padės išspręsti visas iškilusias problemas bei pasiūlyti išskirtinius sprendimus mūsų klientams. Vykstant deryboms su draudimo bendrovėmis, visada stengiamės suderinti geriausias sąlygas Jums.

Draudimo sutarčių auditas

Draudimo sutarčių auditas padės įvertinti draudimo sutarčių sąlygas, nustatyti jų spragas. Taip pat, mūsų specialistai peržiūrės ar sudarytos arba sudaromos sutarties sąlygos apsaugos Jus nuo galimų nuostolių bei grėsmių. Įvertinsime ar sumokėtos draudimo įmokos dydis atitinka draudimo paslaugos kokybę ir rinkos standartus.