Kontaktai

Kontaktai

Telefonu

Elektroniniu paštu

Darbo laikas

Susisiekime

Centrinė būstinė/klientų aptarnavimo skyrius
Rinktinės g. 55, Vilnius

Direktorė:
Anželika Rimka-Stankevičienė
El. paštas: a.rimka@draudimopasaulis.lt
Tel. nr.: +370 685 41886
Vyr. finansininkė:
Natalja Masojt
El. paštas: buhalterija@drapas.lt
Tel. nr.: +370 650 45673
Administratorė:
Eglė Šliažienė
El. paštas: ataskaitos@drapas.lt
Tel. nr.: +370 602 16605
Projektų vadovas:
Aurimas Straigis
El. paštas: aurimas@draudimopasaulis.lt
Tel. nr.: +370 640 55568
Projektų vadovas:
Vadimas Bogovecas
El. paštas: vadimas@draudimopasaulis.lt
Tel. nr.: +370 640 55563
Projektų vadovas:
Kastytis Mačiulis
El. paštas: kastytis@draudimopasaulis.lt
Tel. nr.: +370 698 14905

Klientų aptarnavimo skyrius
Lietuvininkų g. 30, Šilutė

Skyriaus vadovė:
Laima Papievienė
El. paštas: laima@drapas.lt
Tel. nr.: +370 687 34601
Mob. nr.: +370 613 11800

 

Klientų aptarnavimo skyrius Savanorių pr. 13, Vilnius

Pardavimų direktorius:
Andrius Potiomkinas
El. paštas: andrius@draudimopasaulis.lt
Tel. nr.: +370 620 10002
Verslo skyriaus vadovas:
Aurimas Matuzevičius
El. paštas: a.matuzevicius@draudimopasaulis.lt
Tel. nr.: +370 613 11224
Draudimo brokeris:
Antanas Čeponis
El. paštas: antanas@draudimopasaulis.lt
Tel. nr.: +370 684 76245
Draudimo brokerė:
Irena Nosevič
El. paštas: irena@draudimopasaulis.lt
Tel. nr.: +370 671 07331
Draudimo brokeris:
Edvinas Venckus
El. paštas: edvinas@draudimopasaulis.lt
Tel. nr.: +370 672 49131
Draudimo brokeris:
Mindaugas Černiauskas
El. paštas: mindaugas@draudimopasaulis.lt
Tel. nr.: +370 698 82060
Draudimo brokeris:
Žygimantas Jusys
El. paštas: zygimantas@draudimopasaulis.lt
Tel. nr.: +370 620 98030