Apie mus

UADBB DRAUDIMO PASAULIS – tai į klientą orientuota draudimo bendrovė, vertinanti nuolatinį bendradarbiavimą ir abipusį pasitikėjimą.

Sėkmingai bendradarbiaujame su dauguma Lietuvoje veikiančių draudimo bendrovių. Ne tik siūlome palankiausias draudimo sąlygas, bet ir atstovaujame klientų interesus, ieškome labiausiai jų poreikius atitinkančių draudimo produktų. Vienas iš mūsų veiklos principų yra ilgalaikė partnerystė. Visą bendradarbiavimo laikotarpį būkite tikri, kad gausite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį draudimą, o visus klausimus, susijusius su draudimo paslaugomis, už jus sutvarkys DRAUDIMO PASAULIS.

Dirbame nuo 2006 metų, todėl ilgametė patirtis draudimo versle leidžia pasiūlyti aukščiausius kokybės standartus atitinkančias draudimo paslaugas ir rizikos valdymo sprendimus savo klientams.
Turime tvirtus santykius su bendradarbiaujamomis draudimo bendrovėmis, tad galime Jums suteikti ženkliai geresnes draudimo sąlygas ir aukštesnį paslaugų lygį už konkurencingą kainą.

DRAUDIMO PASAULIS bendrovėje dirba kvalifikuoti bei nuolatos besitobulinantys draudimo specialistai, išlaikę draudimo brokerio kvalifikacinį egzaminą. Mūsų specialistai ne tik suteiks draudimo paslaugas, bet ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Esame draudimo bendrovė, kuri paaiškina, o ne tiesiog pateikia draudimo sąlygas.

Mes atstovaujame – todėl Jūs esate ramūs!

***

Gerbiame Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir privatumą, todėl naudodami Jūsų duomenis, griežtai laikomės LR įstatymų bei nurodymų. Susipažinkite su informacija klientui, pateikiamu pagal LR draudimo įstatymo bei LR draudimo priežiūros komisijos nutarimo Nr. N-69 reikalavimus.