draudimas privatiems klientams

Šiuo draudimu privalo būti apdraustos visos Lietuvoje registruotos ir keliais važinėjančios transporto priemonės. Susisiekite su mumis ir mes Jums sudarysime geriausią pasiūlymą!

Visapusiškai apdrauskite savo transporto priemonę ir vairuokite be rūpesčių! Susisiekite su DRAUDIMO PASAULIS ir būkite ramūs dėl savo transporto priemonės. Iš visų mūsų tarpininkaujamų draudimo bendrovių, mes Jums išrinksime geriausią KASKO draudimo pasiūlymą.

Apsaugokite savo būstą ir jame esančius daiktus. Pasikonsultuokite su DRAUDIMO PASAULIS draudimo brokeriu ir mes padėsime pasirinkti Jums labiausiai tinkantį draudimo sprendimą. 

Ne veltui sakoma, jog didžiausias turtas yra sveikata, todėl svarbu pasirūpinti ne tik transporto priemonės ar turto draudimu, bet ir apdrausti save ar šeimos narius nuo nelaimingų atsitikimų. DRAUDIMO PASAULIS padės Jums pasirinkti tinkamą apsaugos variantą bei pasiūlys geriausius draudimo sprendimus.

Planuojate atostogas? Nepamirškite kelionių draudimo, kuris lydės Jus visos kelionės metu ir padės gauti visą reikiamą pagalbą, jei atsitiktų nelaimė. Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums išvengti neplanuotų kelionės išlaidų!

Pasirūpinkite savo ir artimųjų saugia finansine ateitimi jau dabar. Kreipkitės į mus ir sužinokite visas galimybės gyvybės draudimui.

Nepraleiskite galimybės kaupti dabartines pajamas ateities poreikiams! Pradėkite kaupti savo pensijai jau dabar – susisiekite su mumis ir užsiregistruokite individualiai konsultacijai. DRAUDIMO PASAULIS komanda ne tik atsakys į rūpimus klausimus, bet ir padės Jums priimti optimaliausią sprendimą.

Vairuotojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas

Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas užtikrins, kad dėl Jūsų kaltės įvykus eismo įvykiui būtų atlyginti nuostoliai nukentėjusiajam. Šis draudimas atlygina patirtą žalą kitam asmeniui – tiek turto, tiek sveikatos.

Transporto priemonių KASKO draudimas

Eismo įvykis, vagystė, vandalizmas ar kitu būdu apgadinta transporto priemonė – visuomet nemaloni patirtis. Visais atvejais būkite tikri, kad Jūsų transporto priemone bus pasirūpinta – KASKO draudimas atlygins patirtus nuostolius nepriklausomai nuo to, kas yra įvykio kaltininkas. KASKO draudimo apsauga galioja visoje Europoje.

Turto draudimas

Turto draudimas padės padengti finansinius nuostolius, patirtus dėl netikėtai Jūsų turtui nutikusių įvykių ir padės atkurti tokią namų būklę, kokia ji buvo prieš nelaimingą įvykį. Galite apdrausti tiek kilnojamąjį, tiek ir nekilnojamąjį turtą.

cry, harm, accident pain

Nelaimingų atsitikimų draudimas

Nelaimingų atsitikimų draudimas padės bei suteiks finansinę paramą tada, kai jos labiausiai reikia. Gautą draudimo išmoką galėsite panaudoti geresnėms reabilitacijos paslaugoms, taip pat, būsite užtikrinti pajamomis pragyvenimui, jei taptumėte nedarbingi.

Kelionių draudimas

Kad atostogos netaptų galvos skausmu, svarbu turėti tinkamą kelionių draudimą – tokį, kuris atitinka Jūsų keliavimo įpročius. Kelionių draudimas padės išvengti neplanuotų išlaidų keliaujant užsienyje: jei prireiktų medicininės pagalbos, netektumėte bagažo, piniginės ar įvyktų kiti nutikimai.

Gyvybės draudimas

Gyvybės draudimas suteikia finansinę apsaugą bei lėšų kaupimą. Mokant periodines įmokas, dalis jų yra skiriama draudimo apsaugai, o kita dalis – investavimui ar kaupimui (priklausomai koki gyvybės draudimą pasirinksite – investicinį ar kaupiamąjį). Investicinis gyvybės draudimas suteikia galimybę vienu metu investuoti, taupyti ir būti apdraustam nuo nelaimės ir ligos. Kaupiamasis gyvybės draudimas suteikia galimybę vienu metu saugiai kaupti ir būti apdraudusiam save bei šeimos narius nuo nelaimės ir ligos. Abejais atvejais, pasibaigus sutarčiai, visa Jūsų sukaupta suma, kartu su pelnu, grąžinama Jums (mirties atveju – Jūsų nurodytiems asmenims). 

Pensijos kaupimas II ir III pakopose

Dirbdami ir gaudami nuolatines pajamas retai susimąstome ar sulaukus pensinio amžiaus gaunamų pajamų pakaks oriai senatvei. Ja pasirūpinti turėtume jau dabar. Kaupdami III pakopos pensijų fonduose lėšas į asmeninę sąskaitą galite mokėti patys, bet tai daryti gali ir Jūsų šeimos nariai, darbdavys ar kiti asmenys. Įmokos mokamos savarankiškai ir tam galima skirti norimą sumą. Kaupiant II pakopos pensijų fonduose įmokos kas mėnesį yra mokamos iš dviejų šaltinių: Jūsų įmoka – 3% nuo darbo užmokesčio „ant popieriaus“ ir valstybės paskata – 1,5% nuo užpernai šalies vidutinio darbo užmokesčio.

beach, senior, man